top of page

Репозитарій ІПКіК НАН України прийнято для індексації у BASE

Тривала і кропітка робота по впорядкуванню та стабільному функціонуванню Репозитарію ІПКіК НАН України дозволила розпочати індексацію матеріалів Репозитарію у системі BASE.


Станом на сьогоднішній день проіндексовано 100% наявного контенту:

https://www.base-search.net/Search/Results?q=dccoll:ftcryonet&refid=dcrecuk


Всі матеріали Репозитарію ІПКіК НАН України, проінденсовані BASE,

коректно інтегруються до ORCID та Google Scholar.


BASE (Bielefeld Academic Search Engine, з англ. Білефельдська академічна пошукова система) — одна з найбільших у світі пошукових систем, спеціалізованих на пошуку наукових публікацій відкритого доступу в Інтернеті, створена бібліотекою Білефельдського університету. В його основі лежить безкоштовне та відкрите програмне забезпечення Apache Solr та VuFind. Пошуковик збирає відкриті метадані з інституційних репозитаріїв та інших академічних цифрових бібліотек, які застосовують Протокол Ініціативи відкритих архівів для збирання метаданих (OAI-PMH), а потім нормалізують та індексують дані для пошуку. Окрім метаданих OAI, бібліотека індексує вибрані вебсайти та локальні бази даних, які можна шукати через єдиний пошуковий інтерфейс. https://www.base-search.net/

Про можливості пошукової системи BASE можна ознайомитись за посиланням:

Пошукова система BASE (Bielefeld Academic Search Engine) [Електронний ресурс] : [презентація] / уклад. О. В. Друпп. – Чернігів : Наукова бібліотека НУ "Чернігівська політехніка", 2021.

http://ir.stu.cn.ua/handle/123456789/23949

131 перегляд0 коментарів
bottom of page