top of page

Членство в ГО «Університет лідерства та інновацій»

ГО «Університет лідерства та інновацій» шукає однодумців та запрошує долучитися до команди фахівців в області освіти та науки, виробництва та промисловості всіх галузей та напрямів.

Згідно чинних Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності у пункті 19 статті 38 до досягнень науково-педагогічних, педагогічних та наукових працівників у професійній та/або освітній діяльності належить діяльність у формі участі у професійних та/або громадських об'єднаннях.

Раді повідомити, що членство в ГО «Університет лідерства та інновацій» відповідає вимозі пункту 19 статті 38 Ліцензійних умов, а тому членство в ГО «Університет лідерства та інновацій» зараховується як досягнення у професійній та/або освітній діяльності.


Щоб стати членом ГО «Університет лідерства та інновацій» потрібно заповнити реєстраційну картку та сплатити щорічний членський внесок. Усі члени ГО отримають посвідчення. Заповнити реєстраційну картку та дізнатися деталі можна на офіційному сайті.


Громадське формування ГО «Університет лідерства та інновацій» має державну реєстрацію, здійснену Північно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства Юстиції України та здійснює свою діяльність у відповідності до Закону України "Про громадські об'єднання".


З повагою,

ГО «Університет лідерства та інновацій»

19 переглядів0 коментарів
bottom of page