Термін подання тез подовжено до 12.05.2022 р.

Шановні колеги!

Враховуючи важку ситуацію в Україні, яка сталася внаслідок ворожої агресії РФ, та складність виконання наукової роботи в умовах військового стану, оргкомітетом конференції було прийняте рішення щодо подовження терміну представлення тез.

Для участі у конференції необхідно до 12 травня 2022 р. зареєструватися на сайті конференції https://coldbiomed.cryo.org.ua та надіслати тези доповіді двома мовами (українською та англійською) на електронну адресу оргкомітету: coldbiomed@gmail.com.

Щоб залучити якомога більше вчених до конференції та сприяти найбільш широкому обміну знаннями, повідомляємо про відкриття постерної сесії. Постери буде розміщено на сайті конференції з 24 по 30 травня 2022 року. Для участі у постерній сесії необхідно до 12 травня зареєструватися на сайті конференції, надіслати тези доповіді двома мовами (українською та англійською) на електронну адресу оргкомітету та до 20 травня надіслати файл постеру у форматі PDF. Рекомендації щодо створення постеру: · орієнтація – горизонтальна; · текст англійською мовою; · PDF формат (об’єм пам’яті не більше 3 Мб).

З усіх питань звертайтеся до оргкомітету конференції.

8 переглядів0 коментарів