top of page

Підсумки конференції "Холод в біології та медицині 2022"

25 травня 2022 року Рада молодих вчених спільно з дирекцією Інституту проблем кріобіології і кріомедицини Національної академії наук України та Кафедрою ЮНЕСКО з кріобіології в дистанційному режимі провела 46-ту щорічну міжнародну конференцію молодих вчених “Холод в біології та медицині – 2022”. Захід відбувся за підтримки Національної академії наук України, кафедри ЮНЕСКО та The International Medical Education Trust 2000.


На конференції було представлено 33 (23 усні та 10 стендові) доповіді молодих вчених та аспірантів із різних академічних та вищих навчальних закладів України (м. Харків, м. Київ, м. Чернівці) та зарубіжжя (Іспанія, Німеччина, Чеська Республіка, Словаччина, Люксембург).

Загалом у конференції взяли участь більш ніж 100 науковців, які представляли більше 20 вітчизняних та закордонних організацій.


Головною метою проведення конференції була активізація творчої, інтелектуальної ініціативи молодих вчених та аспірантів, підведення підсумків їх наукової роботи, ознайомлення спільноти з результатами, а також встановлення контактів між науковцями з усього світу.


Доповіді відбувалися в межах трьох секцій «Кріобіологія», «Кріомедицина/Біотехнологія» та «Кріобіологія/Кріомедицина/Біотехнологія». Робочими мовами конференції були англійська та українська. 17 доповідей було представлено англійською мовою, що дало можливість повноцінно поспілкуватися з іноземними гостями.


Робота секцій проходила динамічно і дуже цікаво, доповіді викликали жвавий інтерес і, не дивлячись на дистанційний зв’язок, активну дискусію.


Бажаємо усім, хто приєднався до нашої конференції, творчої наснаги та нових наукових звершень!54 перегляди0 коментарів
bottom of page