top of page

Науковці Інституту успішно пройшли підвищення педагогічної кваліфікації

1225 вересня 2022 р. науковці Інституту, залучені до реалізації освітньо-наукових програм "222 Медицина" та "091 Біологія" ІПКіК НАН України пройшли планове підвищення педагогічної кваліфікації "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ НА ОСНОВІ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИХ ТА МОРАЛЬНО-ЕТИЧНИХ АСПЕКТІВ" обсягом 60 годин (2 кредити ЄКТС):

 1. БАБІЙЧУК Владислав Георгійович

 2. ГЛОБА Вячеслав Юрійович

 3. ЛЕГАЧ Євген Іванович

 4. ЛОМАКІН Іван Іванович

 5. ПРОКОПЮК Володимир Юрійович

 6. ПРОКОПЮК Ольга Степанівна

 7. ЧИЖ Микола Олексійович

 8. БАБІЙЧУК Любов Олександрівна

 9. БОЖОК Галина Анатоліївна

 10. ГОРДІЄНКО Ольга Іванівна

 11. КУЛЄШОВА Лариса Георгіївна

 12. ОСЕЦЬКИЙ Олександр Іванович

 13. ПЕТРЕНКО Олександр Юрійович

 14. ПЕТРУШКО Марина Павлівна

 15. ШИЛО Олександр Володимирович

 16. ШПАКОВА Наталія Михайлівна

 17. ШЕВЧЕНКО Надія Олександрівна

 18. ГЛАДКИХ Федір Володимирович

 19. ВИСЕКАНЦЕВ Ігор ПаловичТренінг проведено фахівцями Української Академії Наук, Асоціації Лікарів Карпатського Регіону та Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого.Українська академія наук всеукраїнська громадська організація, яка об'єднує науковців і виробників із різних галузей народного господарства. Заснована 1991 року у Києві як Українська академія наук національного прогресу. Українська академія наук проводить наукові дослідження в галузі нових інформаційних, ресурсо- та енергозберегальних технологій. Бере участь у розробках нових екологічно чистих технологій для реконструкції та технічного переозброєння підприємств.


ПЗВО «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА АКАДЕМІЯ ІВАНА ЗОЛОТОУСТОГО» є продовжувачем діяльності Греко-Католицької Духовної Семінарії в Станіславові (тепер м. Івано-Франківськ) закритої в 1945 р. й відновленої в 1990 р. в складі Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного Духовного Інституту реорганізованого у 2000 р. в Івано-Франківську Теологічну Академію. 30 липня 2014 року Теологічну Академію було перейменовано в Івано-Франківський Богословський Університет імені св. Івана Золотоустого. 21 травня 2018 року Івано-Франківський Богословський Університет було реорганізовано у Приватний заклад вищої освіти "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого". Засновником академії є Івано-Франківське Архієпархіальне управління Української Греко-Католицької Церкви.


Громадська Організація "АСОЦІАЦІЯ ЛІКАРІВ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ" недержавна, неприбуткова установа, заснована з метою підвищення рівня кваліфікації лікарів, задля збереження та покращення здоров’я населення України. Ми – це команда професіоналів у області постійного вдосконалення професійного рівня лікарів. Асоціація Лікарів Карпатського Регіону є офіційним Провайдером БПР № 142 Центру тестування при МОЗ України.
106 переглядів0 коментарів
bottom of page