top of page

УЖГОРОД: Відкрита наука України (Deadline: 01/04/23)


Запрошуємо до Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції «Відкрита наука України: візійний дискурс в умовах воєнного стану» #OSWU2023APR.


Конференція відбудеться в Ужгородському національному університеті 26-28 квітня 2023 року та онлайн – на платформі Google Meet.Перший інформаційний лист #OSWU2023APR (1)
.pdf
Download PDF • 178KB

Участь у конференції безкоштовна.

Конференція внесена до переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2023 році

(Лист ІМЗО від 10.01.2023 No 21/08-9).


За підсумками роботи запланований збірник наукових праць (електронна версія). Всі учасники конференції отримають електронний сертифікат.


Також є чудова новина від учасників конференції приймають також оригінальні наукові статті, які будуть опубліковані у фахових журналах партнерів конференції. З умовами публікації в журналах можна ознайомитися на офіційних сторінках журналів.


Список журналів партерів: https://t1p.de/ae9ir

За фахом медицина Ви можете подати свою статтю у наступні журнали: Art of Medicine (категорія «Б»), Regulatory Mechanisms in Biosystems (категорія «А», Web of Science, Scopus), Вісник проблем біології і медицини (категорія «Б»).


Для участі в конференції необхідно до 10 квітня 2023 р. (включно) заповнити

реєстраційну електронну форму.


Покликання на реєстраційну форму українською мовою: https://t1p.de/2qs6m


Більш детальна інформація про вимоги до участі у конференції #OSWU2023APR у прикріаленому файлі.

65 переглядів0 коментарів
bottom of page