top of page

НАУКОМЕТРИЧНІ ПРОФІЛІ

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-9377-4678

Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=sjpMMOAAAAASghl=uk

Research Gate: https://www.researchgate.net/5223417/yana-hvozdiuk/

 

ТЕМА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ ОБОТИ

Вплив полівінілового спирту у складі кріозахисних середовищ на збереженість еритроцитів

 

НАУКОВИЙ КЕРІВНИК

завідувач лабораторії кріопротекторів,

доктор медичних наук, професор

КОМПАНІЄЦЬ Антоніна Михайлівна

 

СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

Лабораторія кріопротекторів

 

ОСВІТА

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, м. Харків

Бакалавріат "Прикладна фізика"


Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, м. Харків

Магістратура "Прикладна фізика та наноматеріали»

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Автор 14 наукових праць, у тому числі 7 статей, з яких 4 – у закордонному виданні, 2 статей – у рецензованих фахових періодичних виданнях України за спеціальністю «091 – Біологія» категорії Б (з них 5 – у Scopus-індексованх виданнях) та 7 тез (у тому числі 4 – у збірниках закордонних конференцій та 3 – у збірниках тез вітчизняних науково-практичних заходів).

 

 

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ

  1. Отримала стипендію НАН України у 2022 році.

  2. Переможець у районному конкурсі «Молода людина року – 2022» у номінації Наукова діяльність. Отримала почесну грамоту та кубок.

  3. Лауреат міського конкурсу «Молода людина року – 2022» у номінації Наукова діяльність. Отримала подяка від мера міста та скляний кубок.

  4. Доповідь на Міжнародній науково-практичній конференції для молодих вчених «Холод в біології та Медицині – 2020 рік». Харків, Україна. Тема доповіді – Фізико-хімічні властивості та кріозахисна дія розчинів полівінілового спирту, гліцерину та середовищ на основі їх комбінацій при заморожуванні еритроцитів.

  5. Доповідь на Міжнародній науково-практичній конференції для молодих вчених «Холод в біології та Медицині – 2021 рік». Харків, Україна. Тема доповіді – Вплив вуглеводів на кріозахисну дію багатокомпонентних середовищ на основі комбінацій 1,2-прапандіолоу та ПВС м.м. 9 кДа при заморожуванні еритроцитів людини.

  6. Доповідь на Міжнародній науково-практичній конференції для молодих вчених «Холод в біології та Медицині – 2022 рік». Харків, Україна. Тема доповіді – Дослідження впливу сахарози, глюкози та маніту на кріозахисну дію багатокомпонентних середовищ на основі комбінацій полівінілового спирту м.м.9 кДа при заморожуванні еритроцитів людини.

ГВОЗДЮК
Яна
Василівна

ГВОЗДЮК
Яна
Василівна

+38 (057) 373-41-43

bottom of page