top of page

Nataliia O. BUDERATSKA
БУДЕРАЦЬКА
Наталія Олексіївна

випускник 2019 р.

Будерацька Наталія Олексіївна виконувала дисертаційну роботу на базі відділу кріобіології систем репродукції Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України під керівництвом доктора біологічних наук Петрушко Марини Павлівни. У 2019 р. вона захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук на тему «Передімплантаційно-генетичний скринінг ембріонів після кріоконсервування ооцитів людини шляхом вітрифікації».


НАУКОВІ ІНТЕРЕСИ

Зараз Будерацька Наталія Олексіївна працює завідувачем ембріологічного відділу ТОВ «Медичний Центр ІГР» в місті Києві. Наталія Олексіївна має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «клінічна лабораторна діагностика» та першу кваліфікаційну категорію за фахом «генетика лабораторна». Наталія Олексіївна є членом Української спілки ембріологів та Европейського товариства репродуктологів та ембріологів. Крім того неодноразово проходила стажування у ембріологічних лабораторіях Японії, Італії, Іспанії, України.

Будерацька Н.О. разом з робочою командою розробили та впровадили у практику неінвазивну систему якості ооцитів методом поляризаційної мікроскопії та застосували метод реконструкції ооцитів шляхом перенесення першого полярного тіла в ооплазму донорського ооцита, з метою подвоєння кількості ооцитів у жінок з низьким оваріальним резервом, в результаті чого народилась здорова дитина. Зараз працює над удосконаленням методики збереження фертильності, шляхом кріоконсервації оваріальної тканини.

+38 (057) 373-41-43

Nataliia O. BUDERATSKA 
БУДЕРАЦЬКА 
Наталія Олексіївна
bottom of page