top of page
Рукостискання

Міжнародні проєкти та гранти

    ІПКіК НАН України проводить активну роботу щодо інтеграції до європейського наукового простору. Особливу роль у цій діяльності відіграє кафедра ЮНЕСКО з кріобіології, професорами якої є провідні фахівці з України, Великої Британії, США, Японії тощо. Пріоритетним завданням, що керується кафедра ЮНЕСКО з кріобіології - є підготовка та виховання висококваліфікованих наукових кадрів, з метою їх інтеграції у наукові програми європейської спільноти. Під егідою кафедри ЮНЕСКО щорічно із міжнародною участю проводяться Конференція молодих вчених «Холод в біології і медицині», міжрегіональні симпозіуми з міжнародною участю «День стовбурових клітин» («Stem Cell Day»).  Заходи проводяться за фінансової підтримки міжнародних догорів. Щорічно талановиті науковці отримують гранти для участі у роботі міжнародних форумів. 
      За останній час 51 співробітник із доповідями брав участь у роботі міжнародних конференцій. ІПКіК НАН України  підтримує контакти з вченими  і зарубіжними кріобіологічними центрами США, Великої Британії, Німеччини, Індії, Чехії, Словаччини, Болгарії, Бельгії, Нідерландів, Ізраїлю, Іспанії, Франції, Швеції, що дає можливість виконувати комплексні програми з кріобіології репродуктивних клітин, консервування клітин, тканин, органів, а також проводити взаємні стажування фахівців. 
      Науковці  ІПКіК НАН  України активно беруть участь у роботі міжнародних організацій, зокрема, є членами Європейського та міжнародного товариств низькотемпературної біології, Європейської асоціації досліджень раку, членами редколегії журналу «Stem Cell: Advanced Research&Therapy», редакційної ради міжнародного журналу «CryoLetters», членами Європейського товариства фізіологів, Європейського товариства штучних органів, Всесвітнього товариства з кріобіології та Європейського товариства досліджень сну. 
       Тільки за останні 5 років ІПКіК НАН України відвідало 67 зарубіжних дослідників, серед яких були представники Великої Британії, Італії, Німеччини, США, Японії. За межі України з метою стажування, навчання, підвищення кваліфікації, викладацької роботи та проведення наукових досліджень виїжджало 97 наукових працівників Інституту, 13 науковців користувалися грантами на відрядження для стажування.

Інститут має широкі контакти з науковими центрами України, СНД, США, Великої Британії, Німеччини, Індії, Чехії, Словаччини, Болгарії, Бельгії, Нідерландів, Ізраїлю, Іспанії, Франції, Швеції, Вірменії, що дає можливість проводити комплексні програми з кріобіології репродуктивних клітин, консервування клітин, тканин, органів, а також проводити взаємні стажування співробітників.

 

ПОТОЧНІ ГРАНТОВІ ПРОЄКТИ

  1. Терапевтичний потенціал і безпечність тривимірних конструкцій на основі мезенхімальних стовбурових клітин для лікування ран, що не загоюються (Національний фонд досліджень України “Наука для безпеки і сталого розвитку України”);

  2. Bridging the gap between science, education and enterprise in regenerative medicine (Visegrad Fund V4RM);

  3. Cryobiology profile of 3D mesenchymal stem cells spheroids (Спільний міжнародний науково-дослідний Українсько-Чеський проект).

  4. CryoStore (Спільний міжнародний науково-дослідний проект Horizon Europe) – з 2023 р.

  • Меморандум про взаєморозуміння з Центром ультраструктурних зображень (King’s College London), Велика Британія
     

  • Меморандум про взаєморозуміння  з Інститутом біології та імунології репродукції імені Академіка К. Братанова, Болгарська Академія наук, Софія, Болгарія
     

  • Меморандум про взаєморозуміння  з Dayu Runlong Technology Development, Китай
     

  • Безстроковий меморандум про взаєморозуміння з Міжнародним центром післядипломної освіти при кафедрі ЮНЕСКО природничих наук Єреванського університету, Вірменія
     

  • Безстроковий меморандум про взаєморозуміння з Університетом  Віго (Universidade Vigo), Іспанія

Federation of European Neuroscience Societies_edited.png
EACR_edited.png
European Sleep Research Society_edited.png
The physiological society_edited.png
bottom of page