top of page
Гроші

Антикорупційні заходи

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України забезпечує прийом та розгляд повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в Інституті проблем кріобіології і кріомедицини НАН України. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції згідно з вимогами законодавства.

Уповноважена особа

з питань запобігання та виявлення корупції

помічник директора ІПКіК НАН України

КАЛІН Володимир Іванович

+38 (050) 323-93-74

e-mail: kalina_zoya@ukr.net

Анонімні звернення розглядатимуться уповноваженим з питань запобігання корупції відповідно до вимог ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції».

 

 

ФОРМА АНОНІМНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ’ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ в ІПКіК НАН України

 

 

 

ONLINE ФОРМА АНОНІМНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО КОРУПЦІЮ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА РОЗ'ЯСНЕНЬ

УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ ІПКіК НАН України

 

​​

 

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

  1. Закон України «Про запобігання корупції»

  2. Положення про порядок запобігання і врегулювання потенційного та реального конфлікту інтересів в діяльності посадових осіб ІПКіК НАН України

bottom of page