top of page
Аналіз сканів

Безперервний професійний розвиток

1 січня 2022 року набрала чинності Постанова Кабінетів Міністрів України від 14 липня 2021 року № 725 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників». Відповідно до вимог вказаної Постанови, працівники сфери охорони здоров’я після здобуття вищої освіти та отримання сертифіката лікаря-спеціаліста, провізора-спеціаліста або диплома про закінчення закладу фахової передвищої освіти зобов’язані здійснювати безперервний професійний розвиток (БПР).

 

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

  1. Положення про оцінку заходів безперервного професійного розвитку на ознаки академічної доброчесності та дотримання принципів доказової медицини Інституту проблем кріобіології і кріомедицини Національної академії наук України (09.01.2023 р.)

  2. Положення про методологію оцінювання набутих знань та практичних навичок працівників сфери охорони здоров’я Інституту проблем кріобіології і кріомедицини Національної академії наук України (09.01.2023 р.)

  3. Положення про запобігання конфлікту інтересів під час проведення заходів безперервного професійного розвитку та недопущення залучення і використання коштів фізичних (юридичних) осіб для реклами лікарських засобів, медичних виробів або медичних послуг Інституту проблем кріобіології і кріомедицини Національної академії наук України (09.01.2023 р.)

  4. Критерії нарахування балів БПР

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  1. Офіційний сайт Центру тестування при Міністерстві охорони здоров'я України

  2. Офіційні провайдери БПР

  3. Перелік зареєстрованих заходів БПР

  4. Реєстр балів БПР

bottom of page